Kurumsal

Amacımız kişi ve kurumları bilinçlendirmek, onlara piyasalar ve mali yapı hakkında sahip olunan bilgi ve tecrübe ile uyumlu olacak şekilde doğru ve tutarlı bilgiler vermek, nitelikli analiz ve yorumları kişi ve kurumlarla paylaşmak olan bir kuruluştur.

Dr. Mete Akyol 20 yıllık mesleki tecrübesini 2018 yılında BM Capital Mali Yatırım ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş çatısı altında birleştirmiştir. BM Capital finans yönetimi,fon şirket birleşmeleri, şirket değerlemeleri,finansa piyasalara yönelik eğitimler olmak üzere bir çok mesleki alanda bilgi ve birikimini  müşterileri ile paylaşmaktadır.

Bunu yaparken sorumluluk ve şeffaflık en önemli kriterimizdir. Bm Capital olarak Öz değerlerimize bağlı, inançlara saygılı sosyal sorumluluk bilincine sahip bir şirket olmak için tüm emeğimiz ve gayretimizle çalışmaktayız.

Bunu başarabilmek için bugünkü işlerimizi Bm Capital A.Ş  olarak mükemmel yönetmek ve uzun dönemde paydaşlarımızla kalıcı başarılar elde etmeyi amaçlıyoruz. Sadece hizmet kalitemizle rekabet ederek, müşterilerimize en büyük katma değeri daha iyi ürün ve hizmetler sunarak oluşturduğumuza inanarak, yüksek hizmet kalitemizle elimizden gelenin en iyisini yapmak için çaba gösteriyoruz.

Müşterilerimizin  çıkarlarını daima korumak için gerekli tedbirleri hassasiyetle alıyor,bunun da başarmanın tek yolunun bilgi, tecrübe ve öğrenmekten geçtiğini çok iyi bildiğimiz için kendimiz tanımlarken bu üç öğeyi daha ön plana çıkarmaya karar verdik. Bilgi,tecrübe ve öğrenmek. Başarımızın sırrı müşterilerimizin ihtiyaçlarına tam olarak karşılık vermekten geçmektedir.

Müşterilerimize kesin çözümler üreterek müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve bu şekilde müşterilerimize hizmet verme anlayışı ile hizmet sunarak müşterilerimizle fark oluşturacak işler yapmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ: Şirketlerin tüm mali işler departmanlarının koordineli çalışmasının sağlanması, verimsiz çalışmaların bertaraf edilmesi, istenen raporlara tek tuşla ve en kısa sürede erişilebilmesinin sağlanması.

VİZYONUMUZ Mali işler alanında şirketlere yön veren, tüm mali işler çalışanlarına ve şirket üst yöneticilerine eğitim veren, aynı zamanda mali işler alanında kalifiye çalışan temin edebilen bir şirket olmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ Üstün özelliklere sahip yüksek kaliteli hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini ön planda ve en üst seviyede tutmak, kalite politikamızın temelini oluşturmaktadır.

Firmamızın faaliyet sürdürdüğü, sunmakta olduğumuz hizmet ve benzeri tüm faaliyetlerimizde; gelen istekler doğrultusunda müşterilerimizle daha iyi ilişkiler kurmayı, aramızdaki iletişimin daha da güçlenmesi için yasal mevzuatlara bağlı kalmak ve ekonomik şartları göz önünde bulundurmak, çalışanlarımızı ve paydaşlarımızı da sürece dahil etmek koşuluyla, tarafımıza ulaşan şikayetleri kısa sürede çözümlemeyi, ürün ve hizmet kalitemizi de aşağıdaki temel ilkeler doğrultusunda geliştirmeyi taahhüt ediyoruz.

  • MÜŞTERİ ODAKLILIK
  • OBJEKTİFLİK
  • SÜREKLİ İYİLEŞTİRME